Tuto naši úpravu na Dual Sim, děláme již poměrně dlouhou dobu, dokonce vzdáleně přes internet. Je dobré, vám k tomu ještě pár detailů uvést.

Měli jsme možnost zhlédnout pár úprav, vše bylo děláno za pomoci Root telefonu. My takto nepracujeme. S pomocí Root telefonu tuto úpravu umíme udělat, na tom nic není, ale zakládáme si na tom, že naše úpravy jsou originální a hlavně u telefonů Samsung při použití Root, přepíšete Warranty Void: 0 na 1, narušíte tím celkové šifrování, zabezpečení telefonu. Některé aplikace vám mohou vyhazovat chyby a jsou nefunkční. Umíme udělat Fix a zprovoznit je, ale stav telefonu už není originál. Vrátit zpět se to nedá. Navíc, máte-li záruku, servis ji může odmítnout, protože se s telefonem zacházelo neodborně.

Bez použití Root telefonu, je to o hodně složitější, velice málo kdo to umí. Vím jak na to a po naší úpravě na Dual Sim je zařízení stále original Warranty Void: 0 , servis vám případnou záruku nemůže odmítnout.

Pokud natrefíte na někoho, kdo vám tuto úpravu nabízí, měli byste se ptát, jak to provádí a zda při tom musí udělat Root telefonu a tím u Samsung telefonu přepíše Knox. Pokud vám bude řečeno, že se to musí, je jen na vás zda do toho půjdete, či nikoliv.

Za nás vyjádření, nemusí se Root-ovat, a pokud někdo tvrdí, že ano, pak to neumí dělat korektním způsobem, který zachová originalitu.

naše úprava na Dual Sim

odkaz na nejžádanější úpravy na Dual SIM

nebo nás rovnou Kontaktujte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.