4,990.00 s DPH

AOYUE Int853A Quartz IR Předehřívací keramická deska s výkonem 500 W

Dostupné na objednávku

Popis

AOYUE Int853A Quartz IR Předehřívací keramická deska s výkonem 500 W, velice dobrý pomocník pro Reball BGA IC a podobně.

 

• Spotřeba energie 500 W
• IR topný článek Quartz
• Rozsah teplot 100-450 ° C
• 125 x 125 mm

 

Předehřívač Aoyue 853A pracuje s rychlým topením křemenného IR (infračerveného) topného článku, který je snadno nastavitelný a nekonečně variabilní. Jemné a rovnoměrné zahřívání zabraňuje zkreslení, přehřátí a poškození desek plošných spojů. Velký digitální displej umožňuje dobrou kontrolu vybraného nastavení prostřednictvím různých možností zobrazení.

S celkovým topným výkonem až 500 W a plynule nastavitelným teplotním rozsahem od 100 ° C do 450 ° C nabízí tento systém vše potřebné pro provádění rozsáhlých prací a oprav na velkém počtu desek s plošnými spoji, deskami a deskami s plošnými spoji.

Uživatelsky definovaný profil umožňuje uložit nastavení času a teploty a spustit jej jako automatizovaný program. Stanice také nabízí tři předdefinované programy přepracování (řízení času / teploty) pro širokou škálu aplikací.

Díky integrovanému držáku desek mohou být téměř všechny typy desek s plošnými spoji a desky bezpečně upevněny a zpracovány. Tento flexibilní systém umožňuje jednoduché upínání kulatých nebo trojúhelníkových desek bez velkého úsilí.

 

Připraveno k odeslání
během  3-5 pracovních dnů

Další informace

Int853A

Vlastnosti stanice Int853A
Barva stříbrná barva
Typ stanice Předehřívač
Vlastnosti produktu Displej: 3místný
ESD SAFE
Rozsah dodávky: Návod_DE, Návod_EN, Napájecí kabel, desky IEC
Rozměry (DxŠxV) v mm 345 x 190 x 110 mm
Hmotnost kg 2,68

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „AOYUE Int853A Quarz IR ceramic heater“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.