5,499.00 s DPH

AOYUE 853A++Quartz IR Předehřívací stanice, keramická deska s výkonem 500 W, 2 externí teplotní čidla

Není skladem

Popis

 

AOYUE 853A++Quartz IR Předehřívací stanice, keramická deska s výkonem 500 W, 2 externí teplotní čidla

 

Aoyue 853A++ je mikroprocesorem řízený infračervený předehřevový systém, který kombinuje infračervený ohřev, systém přesného měření teplot a univerzální držák desek plošných spojů (PCB) v jednom kompaktním celokovovém provedení. O ohřev se stará Quartzový IR topný prvek s rychlým nástupem teploty, u kterého lze digitálně regulovat teplotu v rozmezí 80 – 380 °C. Předehřev disponuje třemi teplotními sondami, jednou přímo v quartzovém topném tělese a dvě externí. Externí sondy slouží pro monitoring teploty pod PCB a pro monitoring libovolné oblasti pájení.

​Aoyue 853A++ je předehřev vhodný k reworku jednostranných i oboustranných DPS, pro rework BGA a micro BGA čipů, QFP, PLCC, SOJ, SOP, malých SMD a dalších prvků a lze použít jak pro olovnaté, tak bezolovnaté (lead free) pájení.

Pro upevnění desky plošných spojů  (DPS) je stanice vybavena precizním držákem PCB, do kterého lze pohodlně uchytit PCB všech tvarů. Propracovaný systém otočných a výsuvných rychloupínacích ramínek dokáže bez problémů uchytit i kruhové nebo oválné PCB. V případě potřeby lze držák rozšířit dalšími úchyty PCB.

Aoyue 853A++ nabízí tři základní programy předehřevu. První program k nastavení požadované teploty používá integrovaný senzor v těle IR zářiče, druhý program používá externí sondu, která se umísťuje pod PCB k nastavení cílové teploty a třetí program kombinuje ovládání teploty z druhého programu a k němu navíc umožňuje vkládání 6 vlastních teplotních profilů, stejně jako u reflow pecí. Časy a teploty jednotlivých oken rework profilu je možné editovat a uložit.

​Preheater se používá jako doplňkový nástroj pro pájení větších čipů jakoukoli technologií. Předehřívací stanici lze využít v kombinaci s klasickým horkovzdušným pájením nebo s infra technologií (jako doplněk k Infra pájce). Nahřátím desky plošných spojů na podstatně vyšší teplotu, než je teplota pokojová, výrazně urychlí práci při odpájení i opětovnému osazení všech typů součástek. Díky ohřevu DPS je minimalizována tepelná zátěž komponentů, které osazujete, neboť celá operace trvá kratší dobu a není nutné nastavovat tak vysokou teplotu horkého vzduchu nebo tak vysoký výkon infrapájky.

 

Připraveno k odeslání
během  3-5 pracovních dnů

Další informace

853A++

Předehřev:

Výkon
500 W

Plocha ohřevu
140 x 140 mm

Ukazatel teploty
digitální (displej)

Ovládání teploty
digitální (tlačítky)

Rozsah regulace teploty
1 – 420 °C

Střední teplota povrchu radiátoru
380 °C

Infra zářič
Quartz

Programovatelný teplotní profil pájení
ano

Rozměry (šířka – výška – hloubka) [mm]
190-110-265 mm

Hmotnost
1.9 kg

Napájecí napětí
230/50Hz

Váha balení [kg]: 2.47 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „AOYUE 853A++Quartz IR Ceramic heater“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.