Informace ohledně funkce nahrávání hovorů v telefonech Samsung a Xiaomi, jsme již celkem obsáhle popsali v našich příspěvcích . Zde pouze rekapitulace základních informací a užitečné odkazy. Určitě doporučujeme, přečíst si naše příspěvky na hlavní stránce pro téma nahrávání hovorů Samsung Xiaomi.

Úpravu doplnění nahrávání hovorů provádíme také na nejnovějších modelech Samsung a Xiaomi včetně Androidu 11.

Co od vás potřebujeme vědět u modelů Samsung je Verze Základního Pásma, kde a jak najít Klik ZDE včetně ceny za úpravu. U telefonů Xiaomi nám napište, sdělte konkrétní označení vašeho modelu.

Časté dotazy jsou na možnost udělat úpravu vzdáleně. Bohužel to nejde, musí být telefon u nás. Dále následné aktualizace po úpravě, chcete-li, můžete bez problému aktualizovat (například aktualizace z Android 10 na Android 11, vše zůstává zachováno a plně funkční, zachyceno na našem videu). Video náhled nahrávání hovorů Klik ZDE

Jak dlouho bude telefon na úpravu u nás? U telefonů Samsung po obdržení, posíláme zpět zákazníkovi zpravidla následující pracovní den. U telefonů Xiaomi, může to být stejné jak u Samsungu, ale může to také být až deset dnů pokud se půjde cestou odemknutí zavaděče a Xiaomi si vynutí čekaní na dokončení procesu 7 dnů. To neovlivníme. Zavaděč po dokončení úpravy můžeme zpět uzamknout, vše je v orig. stavu včetně nahrávání hovorů.

Převážná většina modelů Samsung lze doplnit úpravu nahrávání hovorů. Ale jsou některé modely, hlavně Serie A, které nelze udělat. Proto jsou informace od vás důležité, abychom vám na jejich základě sdělili, zda úprava půjde provést, nebo nepůjde.

Máte-li zájem o úpravu doplnění nahrávání hovorů zájem, Kontaktujte nás.