Tento příspěvek začnu trochu neobvykle a se svolením zákazníka jmenovat ho. Po vzdálené úpravě telefonu Galaxy S8+ na Dual Sim , to pro nás neskončilo. Následně jsme řešili možnost nahrávání hovorů v telefonech Samsung, které v posledních letech zmizelo z menu a není běžně aktivní.

Při telefonickém rozhovoru mě pan Tomáš Wild přivedl na myšlenku, že by tato chybějící funkce šla aktivovat software úpravou. Zapracovali jsme na tom a výsledek je, že máme v telefonu aktivní nahrávání hovorů. Otestováno na našich Galaxy S10 s Androidem 10 a na S8+ Android 9 od pana Tomáše. Vzdáleně se to bohužel nepovedlo, ale když máme telefon u nás, jsme schopni vám tuto chybějící funkci nahrávání hovorů v telefonu doplnit-aktivovat.

Není nutný Root telefonu, telefon zůstává v orig.stavu. Hovory se mohou nahrávat všechny automaticky, můžete si vybrat, které chcete nebo naopak nechcete nahrávat. Po skončení hovoru vám notifikace dá vědět, že hovor byl nahraný. U nahraných hovorů vidíte tel.číslo, pokud máte uloženo v seznamu, pak jméno. Vše je řazeno abecedně. Obě strany (volající, volaný), vše je slyšet velice dobře. Je to originál funkce, kterou v telefonu nemáte, ale lze ji doplnit.

Testováno na nebrand telefonech pro volny trh. Na brand telefonech od operátorů, zatím netestováno.

Panu Tomášovi moc děkujeme a budeme rádi, za jeho komentář a doplnění svých vlastních poznatků a zkušeností … Můžeme i zde v příspěvku přímo citovat, bude-li chtít.

Pro nás to tímto nekončí , dále pokračujeme v testování a vývoji.

A všem ostatním, kteří chtějí tuto funkci v telefonu mít, mohu jen říci, neváhejte nás kontaktovat.

Včetně foto na našem druhém webu (unlockphone.cz)

Video náhled

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.