Naše úpravy na dálku, zůstaly postupně v zapomnění. Byla nutná vaše spoluúčast a ne každý dokázal, co jsme po něm potřebovali v danou chvíli udělat.

Za předpokladu, že víte co je Download mode, Recovery a jak tel. do těchto modu spustit, je to bonus (umíme si zařízení sice přepnout vzdáleně), ale někdy je potřebný lidský zásah.

Dále a dost důležité, je nutné mít dobrý – hlavně rychlý a stabilní internet, pokud tomu tak je, můžeme naši službu doplnění Nahrávání hovorů do vašeho telefonu Samsung provést vzdáleně.

Půjde to opravdu do vašeho modelu udělat? To si potvrdíme až nám poskytnete údaje vašeho telefonu doplnění info, které se vám ukáže po zadání *#1234# na klávesnici vašeho telefonu. Nafotíte a pošlete nám to. Všechno připravíme na váš konkrétní model a software, který v telefonu máte., následně nahrajeme do telefonu. Po poskytnutí info až do provedení úpravy, nesmí být telefon aktualizovaný.

Všechny nové modely 2022, včetně Samsung Galaxy S22, na kterém máme úpravu nahrávání hovorů otestovanou, musí být u nás, Vzdáleně nelze udělat. U nových modelů je to začátek a budeme postupně dál vyvíjet…

Máte zájem o tuto službu, Kontaktujte nás

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.