Tímto příspěvkem navazuji na naši rozšířenou službu doplnění nahrávání hovorů do telefonu Samsung.

Jsou a budou zde nové modely jako je Galaxy Note 20 a pak ještě další modely roku 2021 např. před nedávnem daná na trh verze Samsung Galaxy S21 atd.

Otestovali a provedli jsme úpravu doplnění nahrávání hovorů na Galaxy Note 20 (SM-N980F) .

Při prvním pokusu kdy se náš zákazník s telefonem Galaxy Note 20 Ultra 5G stavil osobně, nepovedlo se nám úpravu provést. Nebyl nato potřebný časový prostor. Telefon byl Brand od Vodafone. Další návštěva, vše proběhlo úspěšně.

Shodou okolností ve stejný čas nám nabídnul další zákazník po vzájemné dohodě k testování na pár dnů svůj Galaxy Note 20, také Brand Vodafone a díky časovému prostoru, mohli jsme se tomu důkladně věnovat, dopadlo vše dobře a nahrávání hovorů jsme doplnili.

Je vidět na našem videu, včetně aktualizace z Android 10 na Android 11, vše zůstává zachováno a plně funkční.

Dřívější modely jsme dělali také na počkání. Nové modely, je lepší mít na úpravu čas. Budoucnost ukáže, jak se nám povede vše zpracovat po sw stránce.

Úprava na dálku NE , musí být telefon u nás.

Další častá otázka jak časově úprava probíhá, dřívější modely následující pracovní den po obdržení, posíláme zpět zákazníkovi, nové modely 3-5 pracovních dnů, možná méně Čas berte jako informativní.

Další častá otázka, aktualizace a přechod Android 9 , Android 10 a 11, platí pro všechny modely s naší úpravou, vše zůstává zachováno a plně funkční.

Brand telefon od operátora, nemusí být provedeno. I když se nám daří, nemusí tomu tak pokaždé být. Nejlepší je vždy telefon NeBrand pro volný trh.

Pro nás to tímto nekončí , dále pokračujeme v testování a vývoji.

A všem ostatním, kteří chtějí tuto funkci v telefonu mít, mohu jen říci, neváhejte nás kontaktovat.

Jaké info od vás potřebujeme znát? Klik zde včetně ceny za tuto naší službu.

V případě, že máte Android 11 a není možnost přejít zpět na Android 10, nelze v tuto chvíli úpravu provést. Pracujeme na tom.

Doporučuji před každou úpravou kterou děláme, např. nahrávání hovorů, nebo na Dual SIM, Neaktualizovat !!!

Video náhled můžete vidět Klik Zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.