S telefony Xiaomi je to stále složitější. Nejnovější modely mají šifrovaný zavaděč, vyžaduje to autorizovaný účet od Xiaomi pro servisní účely.

Umíme pracovat i s těmito nejnovějšími modely včetně odblokování, úplného vyresetování Mi Cloud účtu a Google účtu, které můžete opětovně používat.

U starších modelů toto odblokování MiCloud nebyl problém, u některých modelů se muselo zabránit dohledání telefonu pomocí software úpravy.

U nejnovějších modelů to nefunguje a po přihlášení do sítě je telefon dohledaný a opětovně blokovaný na MiCloud.

Nepamatujete si přihlašovací údaje k účtu, nemáte původní telefonní číslo spojené s účtem, ofiko cestou se vám nedaří k účtu přihlásit?

Umíme i tuto odblokaci udělat na všech modelech Xiaomi.

4 thoughts on “Mi Cloud Xiaomi účet”

 1. Po resetu Xiaomi 10T Lite se nedokážu dostat do telefonu, protože jsem zapoměl heslo k účtu xiaomi. Účet google ani xiaomi není blokován. Účet xiaomi je registrován na mail adresu. Je možná oprava ve Vašem servisu? Jestli je možná oprava, co je vše potřeba poslat.

  1. Dobrý den Jaroslave,

   před naší odpovědi na příspěvek, již s Vámi vyřešeno prostřednictvím mailu a tel. máte odblokovaný. Děkujeme za Váš zájem a kdykoli nás kontaktujte, bude-li třeba.

 2. Dobrý den, koupil jsem tel. Xiaomi redmi 6a. Mám k němu i doklady ale bohužel prodávající zapomněl zrušit účet xiomi cloud a bohužel je už v USA.

  1. Dobrý den,
   odblokování Mi účtu není u nás problém. Jsou dva způsoby, odeslat k nám, nebo po doplnění dalších potřebných info, uděláme vzdáleně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.